Slovník mediální gramotnosti

Novinka
Pink Yellow Poster Mockup Inspirational Quote Instagram Post

Nechte se provést světem mediální gramotnosti. Náš Slovník mediální gramotnosti je určen především pedagogům a těm, kteří pracují s mládeží. Ti často čelí záplavě informací a vyhledávají nové způsoby, jak obohatit výuku mediálního vzdělávání. Pro hlubší pochopení problematice je ale vhodný také pro kohokoli, kdo by se o tématu rád dozvěděl více.

449 Kč
Skladem

A co že to vlastně je ta konspirační teorie? ‍

Slyšíte kolem sebe mnoho pojmů, ale začíná se ztrácet v tom, co znamenají? Náš Slovník mediální gramotnosti vám pomůže se zorientovat. Pochopíte, jaký je rozdíl mezi dezinformací a misinformací, dozvíte se, co byla aféra Watergate nebo co si představit pod pojmem králičí nora.

 

K vybraným pojmům navíc najdete podněty k diskuzi, tipy na filmy a knížky nebo krátké aktivity, kterými můžete obohatit program ve škole, knihovně i doma.

 

Slovník obsahuje termíny týkající se novinařiny, falešných zpráv i psychologie. Na jejich sepsání pracovalo členstvo týmu Fakescape a každý pojem byl konzultován s expertkami a experty. Povedenými kolážemi je navíc doplnil oblíbený grafik yVans.
Kód Kód: 79
Kategorie: Ostatní
Zpět do obchodu